Балкан

Вучиќ по состанокот со Хоти: Ги усогласивме ставовите за исчезнатите, внатрешно раселените лица и економските прашања

По состанокот и потпишувањето на економскиот договор во Белата куќа со американскиот претседател Доналд Трамп, претставниците на Приштина …

пред 2 години

Scroll to Top